12 Mayıs 2018 Burç Yorumları

0
2
Günlük burç yorumları okumak artık ha6er.com’ ile çok kolay. Ha6er.com her gün düzenli burç yorumları paylaşmak için kolları sıvadı ve siz değerli okuyucuları ile her gün aynı saatlerde burç yorumlarını sizler için paylaşacak. 
KOÇ BURCU(21 Mart – 20 Nisan)
Aşk, ilişkiler ve dostluklar konusunda gizliliklerle ilgili paylaşımlarınız yakın çevrenizdeki kişiler tarafından başkalarına yanlış şekilde aktarılabilir. Sizi tanımayan dostlarınız bu konuda önyargılı yaklaşabilirler. Üzerinize düşen bu noktada sabırlı davranmak yeri ve zamanı geldiğinde her şeyi anlatmak olacaktır.
BOĞA BURCU (21 Nisan – 20 Mayıs)

Hayatınızda yeni başlangıçlara ve yeniliklere yol vermeniz ancak sizin çabalarınıza ve hazırlık süreçlerinize bağlı olarak ilerleyecektir. Kişisel görünümünüzle ilgili bu aralar ani ve radikal kararlar alabilir kendinizi baştan aşağı yenilemek isteyebilirsiniz.

İKİZLER BURCU (21 Mayıs – 20 Haziran)

İlişkilerinizde iletişimin daha fazla güçlendiği ve sosyal kimliğinizle ön plana çıkacağınız bir süreç olacak. Herkesle dost oluşunuz ve toplum içinde rahat ve akıcı konuşmanız sayesinde her zaman toplantıların aranılan kişisi olmaya adaysınız. Ancak bazı sırlarınızı saklama konusunda daha fazla çaba sarf etmeyi öğrenmeniz gerekiyor.

YENGEÇ BURCU(21 Haziran – 22 Temmuz)

Özel hayatınızda partnerinizle aranızda oluşan duygusal durumlar sizlere bazı konularda yetersiz olduğunuz duygusunu hissettirebilir. Bu noktada biraz geri çekilip aranıza mesafe koymak isteyebilirsiniz. Aranızdaki bağın ne kadar güçlü olduğunu anlamak istiyorsanız biraz ilişkiye ara vermek karar vermek açısından her iki taraf için de iyi olabilir.

ASLAN BURCU (23 Temmuz – 23 Ağustos)

Beklediğiniz projelerden ummadığınız geri dönüşleri alabilir ve bu konuda onay görüyor olmaktan büyük bir mutluluk duyabilirsiniz. Şimdiye kadar gerçekleşmemiş olan hayallerinizle ilgili bir sorgulama yapmanız yaptığınız hataları görmeniz açısından faydalı sonuçlar doğurabilir. Hayalleriniz konusunda asla pes etmeyin.

BAŞAK BURCU (24 Ağustos – 23 Eylül)

Gücünüzü aşan işlerde çevrenizdeki kişilerden yardım istemeniz sorunları halletmeniz açısından verimli olacaktır. Ofis ortamındaki arkadaşlarınızla olan ilişkilerinizde bazı sorunlar oluşabilir. Dedikodulardan ve sizinle ilgisi olmayan olaylardan uzak durmalı, özel hayatınızda yaşadığınız ilişkiyi kimseye anlatmamalısınız.

TERAZİ BURCU (24 Eylül – 23 Ekim)
 Duygularınızı ve düşüncelerinizi karşı tarafa gösterirken abartılı bir tutum sergilemekten kaçınmalısınız. Zira bu konuda sizi yanlış anlayabilirler. Özel ilişkilerde ise daha yapıcı ve fedâkar olmanız karşınızdaki kişinin sizden beklentisinin çoğalmasına neden olabilir. İletişim konusunda biraz daha kendinizi geliştirmelisiniz.
AKREP BURCU (24 Ekim – 22 Kasım)

Aşk hayatınızda heyecan duyacağınız yeni flörtler dahil olabilir. Kendinizi bu aşkın büyüsüne fazlasıyla kaptırabilirsiniz. Elinizde olmayan bu duygular için kendinizi suçlayabilir ve bir anda ne yaptığınızı sorgular bir tavır içinde olabilirsiniz. Yaşamınızda geçici olan bu durum için fazla bir beklenti içinde olmamak sonradan yaşayacağınız hayal kırıklıklarını önlemek açısından iyi olacaktır.

YAY BURCU (23 Kasım – 21 Aralık)

Ailenizin maddi sorunlarına karşı sorumluluklarınızın daha artacağı bir yapılanma ve yenilenme süreci oluşturmak isteyebilir ve onlara manevi desteklerinizi verme konusunda fazlasıyla verici olabilirsiniz. Aile büyükleri ile aranızda yaşayacağınız ufak tefek tartışmalar bugünlerde gerginliğin artmasına neden olabilir.

OĞLAK BURCU (22 Aralık – 20 Ocak)

Kariyerde ve finansal beklentilerinizde önemli kararlar alma zamanı geldi. Sürekli geçmişte yapmış olduğunuz hataları düşünerek bir yere varamazsınız. Çalışma ortamınızda kimseye fazla güvenmemeniz konusunda öğretilen deneyimleri cebinize koyup ilişkilerde kararlı bir denge oluşturma yoluna gitmeniz gerekiyor.

KOVA BURCU(21 Ocak – 18 Şubat)

Kariyer yaşamınızla ilgili kararsız kaldığınız bazı durumlarda artık net kararınızı verip hemen yola koyulmak isteyebilirsiniz. Özellikle bugün iletişimde berraklık ve samimiyet hayatınıza önemli ölçüde ışık tutacaktır. Ne istediğinizi tam olarak bilmeniz hangi yöne gitmemiz gerektiği konusunda seçici olacaktır.

BALIK BURCU (19 Şubat – 20 Mart)

Kariyer ve aile aksında yaşanacak olası problemlere karşı her zamanki gibi hazırlıklı olmalı ve yeri geldiği zaman her türlü olayla baş etme konusunda güçlü olmalısınız. Zira duygularınızdaki kararsızlık sizleri çelişkiye düşürüyor olabilir. Zihninizi toplamak için rahat ettiğiniz ortamlarda bulunmak faydalı olacaktır.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here