Beylikdüzü’nde Engelli çocuk yine servis aracında unutuldu.

0
3

Uyuyakaldığı için servis aracında unutulan engelli kız çocuğu, duyarlı vatandaşların itfaiye ve polisi araması sonucu kurtarıldı. Beylikdüzü’nde yaşanan olayda engelli çocuğun unutulduğu servis aracında 45 dakika mahsur kaldığı belirlendi

Beylikdüzü’nde servis aracında uyuyakaldığı için unutulan engelli minik kız, çevredeki duyarlı vatandaşların dikkati sayesinde kurtarıldı. Yaklaşık 45 dakika arabadan bekleyen engelli kız, olay yerine çağrılan servis şoförünün kapıları açmasıyla ailesine kavuştu.

İHA’nın haberine göre, olay, Beylikdüzü’nde sabah erken saatlerde yaşandı. İddiaya göre, engelli küçük kız Fatma Zehra, ailesi tarafından servise bindirilerek eğitim gördüğü okula gönderildi.

VATANDAŞLAR EKİPLERE HABER VERDİ

Servis aracı sürücüsü ve hostes okula servisteki öğrencileri bıraktıktan sonra servis sürücüsü evine geldi. Bir süre sonra evinin önünde araç park halindeyken çevredeki vatandaşlar en arka koltukta bir kız çocuğun kapalı olan araç içinde mahsur kaldığını gördü. İtfaiye ve polis ekiplerine haber verildi.

45 DAKİKA ARACIN İÇİNDE MAHSUR KALDI

Minik kız, yaklaşık 45 dakika boyunca aracın içinde çocuk mahsur kaldı. Servis şoförüne haber verilmesiyle olay yerine gelen adam, aracın kapılarını açarak çocuğu bulunduğu yerden çıkarttı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here