Metin Hara’ dan Büyük İtiraf

0
1

Kanal D’de ekrana gelen ‘Beyaz Show’ yine birbirinden renkli konukları ağırladı. Beyazıt Öztürk’ün 20 Nisan Cuma günü gelen misafirleri şarkıcı Deniz Seki, yazar Metin Hara, Survivor Cumali (Akgül), oyuncular Deniz Baysal, Çağlar Ertuğrul, müzisyen Yankı Alper, Sinemanın Kral ve Kraliçesi yarışmasını kazanan Aslı Can ve Can Altıntaş oldu.

Metin Hara, Brezilyalı model Adriana Lima ile yaşadığı aşk ile geçen yaza damgasını vurmuştu. Beyazıt Öztürk’ün sorusu üzerine ünlü yazar, ilk mesajın Adriana’dan geldiğini söyledi.

Metin Hara, “İlk mesajı o attı. O biraz karışık. Los Angeles’da birçok insanla çalışıyordum. Bunlar dünyaca tanınan insanların da içinde bulunduğu bir grup. Sonra ben Türkiye’deyken öğrencilerimi ateşte yürütmeye hazırlıyordum. O sırada telefon geliyor bir şekilde duyulmuş. Adriana da o sırada Türkiye’deymiş. Bir şekilde bana ulaşıldı. Birbirimizi gördük normalde sadece bir şekilde tanışmaktı amacımız. Böyle olacağını hiç düşünmemiştik. Sonra kendi içerisinde gelişti” şeklinde konuştu.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here