O Ses Türkiye 1’incisini bugün seçecek. Tv8’de yayınlanan O Ses Türkiye’de finale kimler kaldı? İşte O Ses Türkiye finalistleri…

0
3

 

O Ses Türkiye’nin dün yayınlanan bölümüyle finalistleri belli oldu.O Ses Türkiye 1’incisini bugün seçecek. Tv8’de yayınlanan O Ses Türkiye finalistleri…

Tv8’de yayınlanan Acun Ilıcalı’nın sunduğu O Ses Türkiye yarışmasının finali için geri sayım başladı. Yarışmayı takip eden seyirciler ‘O Ses Türkiye final ne zaman, saat kaçta’ sorusuna yanıt arıyor. Dün yayınlanan yarı final bölümünde finalistlerin belli olmasının ardından final heyecanı başladı. 2018 O Ses Türkiye finali 4 Şubat yani bugün saat 20.00’de başlayacak.

O SES TÜRKİYE’DE KİMLER FİNALE KALDI?

O Ses Türkiye’nin dün akşam yayınlanan yarı final bölümünde finalistler belli oldu. Murat Boz’un takımında olan Aydan Kahraman; Selenay, Aydan ve Ceren arasından finale yükseldi.

Gökhan’ın takımında olan Lütfiye Özipek’de Cüney ve Nihat ile yaptıkları düellodan galip gelen isim oldu ve adını finale yazdırdı. Oğulcan, Benjamin ve Yener & Ümit arasında yapılan düelloda ise kazanan isim Yener Bulut ve Ümit Durak oldu.

Öte yandan Yıldız Tilbe’nin takımında Ceren Düzova, Hadise’nin takımında ise Oğulcan Bolcan finale yükselen isim oldu.

O SES TÜRKİYE FİNALİSTLERİ

Murat Boz: Aydan Kahraman, Nihat Mugil

Hadise: Oğulcan Bolcan

Yıldız Tilbe: Ceren Düzova

Gökhan Özoğuz: Lütfiye Özipek, Yener Bulut & Ümit Durak

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here