Seren Serengil’den Cezaevinden Çıkınca Televizyon Programına Geri Döndü.

0
4

 

Gülben Ergen’in talebi üzerine mahkeme tarafından 3 günlük zorlama hapsine çarptırılan Seren Serengil bu sabah cezaevinden çıktı ve televizyon programına geri döndü

Gülben Ergen’in şikayeti üzerine hakkında verilen tedbir kararına uymadığı gerekçesi ile 3 günlük zorlama hapsine çarptırılan Seren Serengil cezaevinden çıktı.

Cezaevinden çıktıktan sonra sunuculuğunu yaptığı ‘Duymayan Kalmasın’ programına katılan Serengil hapishanede zor günler geçirdiğini söyledi.

Programa hızlı bir giriş yapan Serengil, bir anda kalkıp stüdyoyu terk etti. Serengil, kısa bir süre sonra stüdyoya geri döndü.

Cezaevinden çıkan Seren Serengil programına geri döndü. Serengil canlı yayında şunları söyledi:

Zorlu bir süreçti. İnsanın özgürlüğü o kadar önemli ki… O üç gün bana üç yıl gibi geldi. Müebbet yatan kişilerle aynı yerdeydim. Bütün arkadaşlarıma teşekkür ediyorum. Bir kişi bile bu kararın yanında olmadı. Büyük bir oyunun içerisinde bulundum. Cezaevine girmenin neresi şov olabilir. Yaşar iyi ki yanımdaydı… Onun bana varlığını göstermesi, adam gibi bir insanmış… Bu bir deneyim. İnsan Hakları Mahkemesi’ne götüreceğim bu durumu. Deliller üzerine konuştuk. Ben iftira atmadım, hakaret etmedim. 72 saatte 4 saat uyudum. Hücre odasında kaldım. Çatal, bıçak içeride serbest birisi gelir ünlü olmak için bir şey yapabilir dediler. Güvenlik nedeniyle tek kişilik hücrede kalmamı istediler. Cezaevinde 2 kez revire kaldırıldım. Bunun neresi şov olabilir. Yarın dosyayı getireceğim. 3 maddeden içeri girdim.

Seda Sayan, cezaevinden çıkan Seren Serengil ile ilgili paylaşımda bulundu. Daha önce “Seda ablayı sildim” diyen Serengil’e, Seda Sayan’dan zeytin dalı geldi.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here