Uğur Can Yenal’ın Yeni single’ı #Ephemeral 7 Günde 100 Bin zirvesini Gördü.

0
48

Genç DJ Uğur Can Yenal’ın Çıktığı günden itibaren büyük ilgi ile karşılanan single’ı Ephemeral, Youtube‘de 100 Binleri görmesi uzun sürmedi. Tüm müzik marketlerde top 10 larda bulunan Ephemeral İtunes Türkiye’de Türkiyenin en çok indirilen parçalarında İlk üçe ismini yazdırdı.

Uğur Can Yenal yakaladığı bu ivmeyle müzik sevenlerin gönlünde taht kurmayı başardı. Genç yaşında çıkardığı ilk single ile insanların beğenisini toplayan uğur can yenal yerel ve ulusal basında büyük ilgi gördü. Ephemeral’i yayınladığı tarihten itibaren onlarca gece kulübü ve eğlence partilerinden teklif aldığı dedikoduları dilden dile geziyor.

uğur can yenal ephemeral single’ı İtunes Türkiye’de 2. Sırada.

İTUNES’TE YAYINLANDIĞI GÜN İLK ONDA BOY GÖSTERDİ

SSL Müzik şirketi’nin şarkıyı itunes’e yüklediği gün Türkiye Genelinde en çok indirilen parçalar arasında ilk 10’a giren Ephemeral insanların beğenisini ilk günden kazandı. İtunes’in İsviçre kanalında dans kategorisinde 19. sıralara kadar yükseldi. Amerika ve dünya genelindeki ülkeler arasında Haftanın Hitleri bölümlerinde sıralamaya girdi.

YOUTUBE’DE 1 HAFTADA 100 BİN İZLENDİ

Ephemeral Uğur Can Yenal’ın kanalında yayınlandığı tarihten itibaren bir hafta içerisinde 100Bin görüntülenmeye ulaşarak başarısını herkese gösterdi.Uğur Can Yenal’ın takipçileri yaptığı yorumlarda şarkıyı çok beğendiklerini , yeni çalışmaların da kısa sürede yapılmasını istediklerini belirtti.

EPHEMERAL TWİTTER GÜNDEMİNDE EN ÇOK KONUŞULANLAR ARASINA GİRDİ

Single’ın yayınlanması ardından #UğurCanYenalEphemeral Tagı twitter gündemini salladı.Uğur Can Yenal’ın arkadaşları ve hayranları tarafından başlatılan kampanyada katılım büyüktü ve Türkiye Gündeminin en çok konuşulan ikinci etiketi olarak karşımıza çıktı.

CEVAP VER

Please enter your comment!
Please enter your name here